Українськ

Демонстрація
Субота, 12 листопада, 14:00
Місце: Площа перед залізничним вокзалом у Ольденбурзі (Bahnhofsvorplatz in Oldenburg)

Солідарність долає кризу!

Ми вимагаємо:
– постійні пільги для малозабезпечених
– соціально справедливе обмеження ціни на енергію
– доступне житло для всіх
– більш екологічні та зручні транспортні можливості

Заклик (українська версія)

Зізнаємося, ми боїмося того, що:
– Загарбницька війна Росії в Україні продовжує загострюватися.
– Опалення, електроенергія та продукти стають недоступними, незважаючи на заходи допомоги та економічну кризу.
– Може виникнути боротьба за наш звичайний рівень життя, коли найслабші завжди залишаються на узбіччі тут і в усьому світі.

Заходи допомоги необхідні терміново, але їх наразі недостатньо та вони не запобігають зростанню бідності та відокремленню. Крім того, нам необхідно переконати політиків і багатьох людей, що в багатьох сферах життя суспільства повинні відбутися подальші фундаментальні зміни.
Ми не бачимо вирішення у, здавалося б, простих відповідях: націоналістична ізоляція призводить лише до міжнародних конфліктів. Атомна енергетика, вугільна енергетика та зріджений газ не вирішать кліматичну кризу. Орієнтування на традиційні сімейні образи, однорідні «етнічні спільноти» та агітація проти імміграції сприяють дискримінації та перешкоджають солідарності.
Нам залишається працювати разом над новим способом життя: суспільством, що є солідарним, турботливим та співпрацюючим для всіх!
Такі базові соціальні блага, як їжа, здоров’я, енергія, освіта, зв’язок, житло та мобільність повинні бути однаково доступними для всіх людей!

Перші кроки повинні бути зроблені прямо зараз:
– Соціально справедливі обмеження цін на енергію, державне фінансування та децентралізація виробництва енергії, розширення відновлюваних джерел енергії
– Розширення «міських виплат» для забезпечення гідного існування та підвищення стандартної ставки до 700 євро на місяць для всіх людей, які тут живуть, тікають та іммігрують сюди – без санкцій та бюрократії
– Доступне житло для кожного замість спекуляції орендною платою
– Покращення мобільності завдяки обмеженнями швидкості та «9-Євро-квитку», демонтаж місць для паркування та розширення мережі громадського транспорту та велосипедних доріжок
– Не виділяти 100 мільярдів на переозброєння та мілітаризацію Німеччини
– Комплексна медична допомога та умови гідного догляду для всіх працівників і пацієнтів – без орієнтації на прибуток
– Чесне, сільське та екологічне виробництво продуктів харчування з різким скороченням споживання ресурсів і землі в м’ясній промисловості
Разом ми хочемо переконатися, що ніхто в Ольденбурзі не замерзне через кризу, не буде відключений від електрики чи не втратить квартиру. Давайте разом вийдемо на вулиці заради цих цілей 12 листопада 2022 року о 14:00 у передвокзальній частині Ольденбурга та продовжимо разом боротися і після демонстрації!

Нас підтримують:
ALSO e.V., Antimilitaristic Project Oldenburg, DecOLonize Oldenburg, DGB Oldenburg-Ostfriesland, Enough is Enough – Campaign Oldenburg, IBIS e. V., Integration e.V., Oldenburg Action Alliance against War, Armament and Militarization, Seebrücke Oldenburg, Students for Future Oldenburg, Tantifa – autonomous feminists, United Against Racism Oldenburg, ver.di District Weser-Ems Association City Friendship Oldenburg-Afrîn, та інші.